Kunstenaars

Frame.de.regels om te exposeren

  • Frame.de.galerie geeft graag groepen (startende) kunstenaars een podium. Bij voorkeur zes exposanten per expo.
  • Elke kunstenaar betaalt 35 euro (bij een groep van zes kunstenaars), als bijdrage in de kosten die Frame.de.galerie maakt voor onder andere publiciteit (inclusief drukwerk in de huisstijl van de galerie), huur, ophangsystemen en de feestelijke opening van iedere expositie.
  • Als exposerende kunstenaar suppoost je zelf tijdens de openingsuren van de galerie. Elke exposerende groep maakt zelf een suppoostenrooster. Gasten vinden het superleuk om in gesprek te raken met de kunstenaars!
  • Per verkocht werk betaal je 20% provisie aan Frame.de.galerie. 
  • Kunstenaars nodigen zélf actief hun netwerk en potentiële bezoekers uit.

Interesse?

Wil je exposeren op Kunstplein Cahen? Stuur een mail met een link naar je website of met voorbeelden van je werk naar: frame.de.galerie@gmail.com.

 

De volgende kunstenaars hebben we al een podium hebben gegeven:

Agatha van Améewww.agathavanamee.nl

Alice Gootjes - alicegootjes.nl

Alie van de Wolfshaar - www.aliekera.nl

Anita Kremers - anitakremers.eu

Anja Fredinexposure.hku.nl/portfolio/4827873/anja-daalhuisen

Anna Den Drijverwww.annadendrijver.com

Anna Skubisz - www.annaskubisz.nl

Anneke Scholten

Annemiek van der Kuil - www.photoa.nl 

Ans Schrieks www.ansschrieks.nl

Aqua Librawww.aqua-libra.nl

Aqua Librawww.aqua-libra.nl

Arjen van der Lindenarjenvanderlinden.kunstinzicht.nl

Ary Everhardusaev@kpnmail.nl

Astrid Bink - www.astridbink.com

Astrid Oosterhuis - astridoosterhuis.art

Barbara Bläsing - www.bblasing.nl

Barbara van Zijll de Jongwww.barbaravanzijldejong.nl

Bert van der Beekbertvanderbeek.nl

Cathérine Schoenmakers - www.catherineschoenmakers.nl

Daniel Ernst Binnenkamp - https://vimeo.com/danielernstbinnekamp

Daniëlle Frenken - daniellefrenken.com

Dave Hoopwww.linkedin.com/in/davehoop

Derk Müllerwww.derkmuller.com

Dineke Groenhof Blaauwwww.groenhofblaauw.nl

Dirk Sybesma

Dorette Gilingwww.dorettegiling.nl

Dracorubiodracorubio.com

Edith Elshof-Stevens - byedith.exto.nl

Ellen de Jong - www.ellendejong.com

Elma Čavčić - www.elmacavcic.nl

Erika den Boer - www.erikadenboer.nl

Erik Bosma - www.erikbosma.com

Esmee Kiewiet - www.esmeekiewiet.com

Eun Young Lee - www.leeeunyoung.nl

Filippo iocowww.iocobodyart.com

Florens Koolwww.florenskool.com

Florette Straver - www.florettestraver.nl

Froukje van de Weg - froukjevandeweg.nl

Gaby van Dongen - gabyvandongen.nl

Geertje Brandenburg - geertjebrandenburg.com

Ger de Joode - www.gerdejoode.nl

Ger de Joodewww.gerdejoode.nl

Gonny Faasewww.hfaase.nl

Hannah Mai - www.hannahmai.nl

Hannah Maiwww.hannahmai.nl

Hanneke van Broekhoven - www.hannekevb.nl

Harm Bruggenwert -harmbruggenwert.com

Heleen van Tilburg - www.beeldendiespreken.nl

Helma Vermeulen - www.helemaaledelsmid.nl

Hendrik-Jan Geerars

Imke Akihary - imkeakihary.com

Ineke Dameninekedamen.nl

Inez de Heer Kloots -

Ivet Thunnissen www.iethkeramiek.nl

Jacobien de Kortewww.jacobiendekorte.nl

Jacobien de Kortewww.jacobiendekorte.nl

Janneke Schnellwww.jannekeschnell.com

Janneke Veerman www.jannekeveerman.nl

Janneke Veerman - www.jannekeveerman.nl

Jannette van der Sar www.jannettevandersar.nl

Jesse Steenkist - www.facebook.com/jesse.steenkist

Jessie Eileen Straathof - www.jessieeileenstraathof.nl

Jitske Bakkerwww.jitskebakker.nl

Juane Xue - www.juanexue.nl

Karina Puuffin - puuffin.art

Kim Haberswww.facebook.com/kim.habers

Kim ten Oever - www.helderglaskunst.nl

Kirsti Coolen - kirsticoolen.com

Lea Adriaans - leaadriaans.com

Lea Schiessleaschiess.wordpress.com

Leo Dooren - www.leodooren.com

Leonie de Bruin - www.leoniedebruin.com

Leonie de Bruin - www.leoniedebruin.com

Linda van den Berg www.lindavandenberg.nl

Linda van den Berg www.lindavandenberg.nl

Linda Leeuwestein - www.lindaleeuwestein.nl

Lisandro Surielwww.lisandrosuriel.daportfolio.com

Liselotte Hartkamp - www.lisehartkamp.com

Lotte Bronsgeestwww.lottebronsgeest.com

Lotte Elzingalotte-elzinga.nl/

Luuk Booij - www.luukbooij.nl

Lysanne van der Hoevenwww.lysannevandenhoeven.com

Maaike Botmanwww.maaikebotman.nl

Maaike Danz www.maaikedanz.nl

Maaike Nieuwenhuis - www.lamaisonnouvelle.co

Marcella de Wolff - marcelladewolff.com

Marcia Haffmans - www.haffmansart.com 

Margreet Dijkstra - www.margreetdijkstra.nl

Marieke Noordhuis - www.mariekenoordhuis.nl

Marja Nieuwendijk - www.marjanieuwendijk.nl

Marjan Pennings - www.marjanpennings.nl

Marjolein Pelgrum - www.marjoleinpelgrum.nl

Marjolein Töniswww.surplace-kunstwerkplaats.nl

Marleen Noordergraaf - www.marleennoordergraaf.com

Marleen Noordergraafwww.marleennoordergraaf.com

Marlijn van Zadelhoff - www.marlijnvanzadelhoff.nl

Marije Koelewijn - www.marijekoelewijn.com

Marije Koelewijn -  www.marijekoelewijn.com

Mayke Verhoeven - maykeverhoeven.nl

Mayke Verhoevenmaykeverhoeven.nl

Mea Jambroes - www.kunstkijkroute.nl/mea-jambroes

Melanie Ouwehandkunstenaar/melanie-ouwehand

Merlijn van der Hoeven - merlijnvanderhoeven.nl/

Milou Voorwindenwww.milouvoorwinden.com

Miriam Kocken - miriamkocken.nl

Mirjam Kruisselbrink - www.mirjamkruisselbrink.nl

Mirjam van der Linden - www.textile-art.nl

Mirjam Withaarwww.mirjamwithaar.com

Monica Croese - hallohieraarde.wixsite.com/monicacroese

Moniek Nusselein - 

Nelleke Bosland - www.nellekebosland.nl

Nelly Tejfel - www.tejfel.nl

Olette Hamer - www.olettehamer.nl

Paula van Middelaar - www.paulavanmiddelaar.nl

Peter Beemsterboer - www.beemsfoto.nl

Pleun Moonswww.pleunmoons.com

Rezie Hendriks - reziehendriks.exto.nl

Ria Roelofswww.theartofchange.nl

Rianne Snik - www.riannesnik.com

Roeland Heijnetrendbeheer.com/tag/roeland-heijne

Roland Aalbers - www.rolandaalbers.com

Romy Berends - www.romyberends.com

Roos de Jong - 

Ruud Lampetrendbeheer.com/tag/ruud-lampe

Sara Scholten

Sandrina Kreek www.skeramiek.nl 

Sasja Bork - www.sasart.nl 

Shiyu Duanshiyuduan.com/

Sietzke Penninga - www.sietzkepenninga.nl

Simone de Blouwwww.simonemichelle.nl

Steven van Meurs - www.stevenvanmeurs.nl

Suus Kooijman - www.suuskooijman.com

Susanne Blom - susanneblom.nl

Suzanne Kuhuparuw - cargocollective.com/Suzieprimera/portraits-in-progress

Thea van den Berg

Tim de Gier - www.facebook.com/tim.degier

Tom Delboo - tomdelboo.com

Trudi Willenborg - www.trudiwillenborg.nl

Veerle Lijnseveerlelijnse.tumblr.com/

Vera Croese - www.veracroese.nl

Wiea van der Zwan - wiea-textile-art.com

Wies Scheffer - wiesscheffer.nl

Willem Steenbeekwww.deartist.nl/2010/02/gallery.willem.steenbeek

Wilma Hornsveldwww.wilma-hornsveld.nl

Wilma Hornsveldwww.wilma-hornsveld.nl

Wilma Meijer

Wouda Koelewijn - pkn-amersfoort.nl/events/wouda-koelewijn

Yara de Kokwww.yaradekok.com

Yentl van Stokkum - www.yentlvanstokkum.nl

Yuchen Li - www.studioliyuchen.com

Yvette Leur - www.ylphoto.nl