24 mei t/m 4 augustus | Theatraal

Collectief ZonderPunt is een groep jonge makers, ontstaan tijdens de opleidng Fine Art and Design in Education. Iedereen werkt in een eigen atelier, vanuit z'n eigen expertises en fascinaties. Ze inspireren en stimuleren elkaar en komen regelmatig bijeen. Als collectief is ZonderPunt altijd in beweging, op zoek naar hoe het zich kan blijven ontwikkelen. Het kunstcollectief wil buiten de gebaande paden blijven gaan.Tijdens de expo Theatraal zie je onder meer installaties, foto's, film en schilderijen.

Deelnemende kunstenaars zijn: Astrid Bink - www.astridbink.com, Daniel Ernst Binnenkamp - https://vimeo.com/danielernstbinnekamp, Elma Čavčić - www.elmacavcic.nl, Froukje van de Weg - froukjevandeweg.nl, Imke Akihary - imkeakihary.com, Janneke Veerman - www.jannekeveerman.nl, Jesse Steenkist - www.facebook.com/jesse.steenkist, Leonie de Bruin - www.leoniedebruin.com, Rianne Snik - www.riannesnik.com, Tim de Gier - www.facebook.com/tim.degier, Tom Delboo - tomdelboo.com